Szkoła tenisa dla dzieci od 3 roku życia

Rozumienie dziecięcego świata

Fabularyzacja, rekwizyty, tenis

Zajęcia

Na czym polegają zajęcia dla przedszkolaków?


Na absorbowaniu ich uwagi. Metoda bazuje na wzbudzaniu dzięciecych emocji, zabawie we właściwej formie i budowaniu narracji w zgodzie z zajęciami. Ciekawość dzieci to prawdziwy „must have” żeby mogły się właściwie rozwijać. Jak to robimy?

przedszkolaki

Ćwiczenia odpowiednie dla przedszkolaków

Wasze szkraby każdego dnia spotykają się z czymś nowym w ich krótkim do tej pory życiu. Specyficzne skoki, rzuty i inne umiejętności specjalne dopiero się budują. Przerobiliśmy to setki (a może tysiące) razy. Jedno ćwiczenie dzielimy na wiele stopni trudności i dawkujemy w odpowiedniej formie, w odpowiednim czasie.

accesories

Rekwizyty zgodne z fabułą

W zabawie uczestniczą dedykowane, zaprojektowane i wykonane przez nas rekwizyty, które wpływają na wyobraźnie dzieci. Lwy, hipopotamy, perły czy skrzynie ze złotem to nasza codzienność.

fabularyzacja

Fabularyzacja zajęć

Każde zajęcia dla naszych brzdąców realizowane są na podstawie unikalnego scenariusza. Około 40. przygód rocznie. np. „Tenisóvka po drugiej stronie lustra”, „Tenisóvka w poszukiwaniu skarbu piratów”, „Tenisóvka i mało straszny lew”.

Dlaczego się na tym znamy?

Kilkanaście lat doświedczenia z zawodnikami na korcie oraz blisko dekada doświadczeń z dziećmi w przedszkolach. Udało nam się połączyć siły i dzięki tej synergii otoczyć empatycznymi ludźmi, którym zależy na rozwoju dzieci.

Kasia

Kasia Brzeszczak

Nauczyciel wychowania przedszkolnego, pedagog z sercem do dzieci i pasją do neurodydaktyki.

Michał

Michał Brzeszczak

Trener zawodników na poziomie międzynarodowym, współautor wielu medali Mistrzostw Polski i pucharów w turniejach międzynarodowych.

Jesteśmy autorami programu


Nasz program realizujemy i nieustannie modyfikujemy od 2019 roku. Twój szkrab może dołączyć do Tenisóvek tylko po bezpłatnych zajęciach zapoznawczych jeśli sam o tym zdecyduje. Jesli nie bedzie gotowy, dajmy mu dojrzeć i spróbujmy za jakiś czas.


W tej chwili Tenisóvki to zespół kilkunastu osób zaangażowanych w pracę z dziećmi i rozwój programu. Naszym celem jest dotarcie do jak największej liczby klubów, przedszkoli i instruktorów żeby rozpowszechnić, w naszym przekonaniu najbardziej efektywną drogę rozwoju dzieci. 📈


Program realizujemy na kortach oraz w przedszkolach. Organizujemy rodzinne obozy tenisowe i z przyjemnością prowadzimy zajęcia dla dzieci innych organizatorów.


Zrozum, a później próbuj zostać zrozumiany. Świat dzieci ma zupełnie inne barwy niż dorosłych, naszym i Waszym zadaniem jest ich dostrzeganie. Niech to będzie nasza wspólna supermoc! 💪😉


Tenisóvki to przedsionek do treningu tenisowego. Zaprzyjaźnienie z dyscypliną i stworzenie możliwości. Na powtarzanie setek forehandów i bekhandów, ciężką pracę w pocie czoła przyjdzie jeszcze czas. Najpierw pozwólmy szkrabom nauczyć się CHCIEĆ.

Interesuje Cię oferta dla przedszkoli?

Sprawdź naszą ofertę lub zadzwoń do nas!

Dla przedszkoli

OpinieZajęcia z tenisa organizowane przez Tenisóvki są dla dzieci nie tylko wspaniałą zabawą, ale również możliwością zrównoważonego rozwoju. Treningi są świetną okazją do rozwinięcia sprawności fizycznej całego ciała, pogłębienia koncentracji uwagi, a także ćwiczenia koordynacji wzrokowo-ruchowej. Każde dziecko ma również możliwość podniesienia swojej wartości i samooceny oraz rozwinięcia umiejętności społecznych dzięki wspaniałemu trenerowi, który posiada wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy zarówno z przedszkolakami, jak i młodzieżą. Serdecznie polecam.

Dominika Dąbrowska

Nauczycielka

Super zajęcia. Z pomysłem i dostosowane do maluchów:) Mój 3,5 latek zachwycony!

Monika Konaszewska

Rodzic

Zajęcia niezwykle ciekawe, realizowane z wielkim zapałem i profesjonalizmem! Polecam!!!!

Olga Kazubek

Rodzic

Zajęcia tenisowe na wysokim poziomie, każdy trening to starannie zaplanowana przygoda, która wciąga dzieciaki w świat tenisa poprzez zabawę, duże brawa dla Kasi, która dba o ciekawy scenariusz i rekwizyty na każdy trening, a dla trenerów brawa za umiejetność przeniesienia go na korty. Zdecydowanie lubimy i polecamy ten klub:)

Izabela Maszczyk

Trener personalny

Treningi tenisowe pod wdzięczną nazwą Tenisóvki są dokładnie tym czym według mnie zajęcia dla najmłodszych powinny być. Połączenie sportowego charakteru spotkań, rozwijających podstawowe cechy motoryczne, z atrakcyjnym, bajkowym scenariuszem jest tym co powinien pokochać każdy młody adept tenisa. Treningi odbywają się w serdecznej atmosferze i są realizowane przez profesjonalistów. Świetny pomysł i forma zainteresowania maluszków tą piękną dyscypliną. Polecam serdecznie.

Krzysztof Guzowski

Fizjoterapeuta

Współpracujemy z

Park Tenisowy Olimpia

Europejskie Centrum Tenisa

PRO Tenis Toruń

Gdańska Akademia Tenisowa

Kamsport

Pomarańczowa Ciuchcia

TENES

NO STRESS

KT Błonia

Masters Mińsk Mazowiecki

KT Smecz Ursynów

Tenniscamps

sowa