Dla przedszkoli

Zajęcia w Twojej sali przedszkolnej

Współpracujemy również z sieciami

Kontakt

Tenisóvki prowadzą zajęcia również na terenie przedszkoli

Co to znaczy? Nasi instruktorzy w godzinach pracy przedszkola dojeżdżają do przedszkoli i prowadzą zajęcia na terenie placówki. Zanim postanowisz, że w Twoim przedszkolu jest za mało miejsca napisz do nas. Jak zaczynamy współpracę?

contact

1. Kontakt

W pierwszej kolejności potrzebne jest skomunikowanie nas z przedszkolem. Najczęściej rekomendacja rodziców lub zainteresowanie ze strony placówki.

zapoznawcze

2. Zajęcia zapoznawcze

Po ustaleniu jednego z dwóch modeli współpracy – najwygodniejszego dla przedszkola, umawiamy się na zajęcia zapoznawcze, które przeprowadzimy dla wszystkim szkrabów w odpowiednio podzielonych grupach.

planer

3. Działamy!

Po takich zajęciach czekamy na potwierdzenie zainteresowania ze strony przedszkola oraz rodziców. Potwierdzamy zaproponowany wcześniej model współpracy i ustalamy stałe terminy zajęć. Zaczynamy!

Poznaj nasze modele współpracy

Skontaktuj się z nami!

Modele współpracy

RekomendacjeTenisóvki to bardziej animacja niż tenis. Dla 3-latków to jedyna właściwa droga. Po 4 latach współpracy Tenisóvki są obowiązkowym punktem naszych obozów i podstawową siłą w naborach do całorocznej szkółki.

Janusz Sęk

Smecz Ursynów

Tenisóvki były pomysłem na uzupełnienie naszej Akademii Tenisa zrzeszającej ponad 300 dzieci, ale dopiero od 5. roku życia. W zakresie młodszych przedszkolaków czegoś brakowało. Zajęcia z rekwizytami prowadzimy od października 2022, w tym czasie utworzyła się grupa kilkudziesięciu uśmiechniętych maluchów. Zapraszamy do Tenisóvkowych grupy w TENES.

Mateusz Bogumił

TENES

Zaczęłam pracę w Tenisóvkach w 2022 roku jako instruktorka w zupełnie nowym punkcie w Krakowie. Po całym sezonie obserwacji jak wygląda rozwój Tenisóvek na nowym terenie od absolutnego zera, postanowiłam, że chcę być właścicielką własnego punktu. Od sezonu 2023/2024 zapraszam do siebie! Również zainteresowane przedszkola:) Przed Tenisóvkami prowadziłam zajęcia dla dzieci tradycyjnymi metodami na kortach i w przedszkolach. Przepaść emocjonalna jaka dzieli te 2 podejścia jest ogromna. W Tenisóvkach dzieci nie tracą zaangażowania, uczestniczą w misjach. Fabuła wciąga, a rekwizyty podtrzymują ciekawość.

Katarzyna Kulig

instruktorka Kraków

Największą zaletą Tenisóvek jest umiejętność zainteresowania dzieci programem zajęć. Jako placówka mamy bardzo pozytywny odbiór zajęć ze strony rodziców. Liczymy na kolejne lata współpracy.

NO STRESS

Przedszkola

Rekwizyty i scenariusze Tenisóvek sprawdziłem w tym roku na jednym ze swoich obozów rodzinnych. Ciekawość dzieci okazała się silniejsza od nieśmiałości. To duże ułatwienie dla trenerów. Po tym obozowym doświadczeniu zapraszam na Tenisóvki do Kamsport przez cały rok.

Grzegorz Kamarowski

Kamsport

Współpracujemy z

Park Tenisowy Olimpia

Europejskie Centrum Tenisa

PRO Tenis Toruń

Gdańska Akademia Tenisowa

Kamsport

Pomarańczowa Ciuchcia

TENES

NO STRESS

KT Błonia

Masters Mińsk Mazowiecki

KT Smecz Ursynów

Tenniscamps

sowa