Ta strona używa

ciasteczek

Polityka prywatności
Akceptuję

Zajęcia

Zajęcia prowadzimy w grupach dzielonych wg wieku. Nasza rekomendacja to jedne zajęcia w tygodniu.

Zapisuję się!
Radosna

2-3 lata

Parents & Tots

Dziecko + rodzic jako wsparcie w komunikacji z maluchem.

Zapisz się!

3-4 lata

Tenisóvki

Zajęcia fabularyzowane w towarzystwie rekwizytów. Bez udziału rodziców.

Zapisz się!

4-5 lat

Tenisóvki

Zajęcia częściowo fabularyzowane.

Zapisz się!

Cena

Koszt zajęć to 270 zł/m-c*

Dni i godziny zajęć zależą od lokalizacji

*cena przybliżona, zależna od lokalizacji

Zapisz się!

Interesuje Cię oferta dla klubów?

Sprawdź inne zakładki lub zadzwoń do nas!

Dla klubów

RekomendacjeTenisóvki to bardziej animacja niż tenis. Dla 3-latków to jedyna właściwa droga. Po 4 latach współpracy Tenisóvki są obowiązkowym punktem naszych obozów i podstawową siłą w naborach do całorocznej szkółki.

Janusz Sęk

Smecz Ursynów

Tenisóvki były pomysłem na uzupełnienie naszej Akademii Tenisa zrzeszającej ponad 300 dzieci, ale dopiero od 5. roku życia. W zakresie młodszych przedszkolaków czegoś brakowało. Zajęcia z rekwizytami prowadzimy od października 2022, w tym czasie utworzyła się grupa kilkudziesięciu uśmiechniętych maluchów. Zapraszamy do Tenisóvkowych grupy w TENES.

Mateusz Bogumił

TENES

Zaczęłam pracę w Tenisóvkach w 2022 roku jako instruktorka w zupełnie nowym punkcie w Krakowie. Po całym sezonie obserwacji jak wygląda rozwój Tenisóvek na nowym terenie od absolutnego zera, postanowiłam, że chcę być właścicielką własnego punktu. Od sezonu 2023/2024 zapraszam do siebie! Również zainteresowane przedszkola:) Przed Tenisóvkami prowadziłam zajęcia dla dzieci tradycyjnymi metodami na kortach i w przedszkolach. Przepaść emocjonalna jaka dzieli te 2 podejścia jest ogromna. W Tenisóvkach dzieci nie tracą zaangażowania, uczestniczą w misjach. Fabuła wciąga, a rekwizyty podtrzymują ciekawość.

Katarzyna Kulig

instruktorka Kraków

Największą zaletą Tenisóvek jest umiejętność zainteresowania dzieci programem zajęć. Jako placówka mamy bardzo pozytywny odbiór zajęć ze strony rodziców. Liczymy na kolejne lata współpracy.

NO STRESS

Przedszkola

Rekwizyty i scenariusze Tenisóvek sprawdziłem w tym roku na jednym ze swoich obozów rodzinnych. Ciekawość dzieci okazała się silniejsza od nieśmiałości. To duże ułatwienie dla trenerów. Po tym obozowym doświadczeniu zapraszam na Tenisóvki do Kamsport przez cały rok.

Grzegorz Kamarowski

Kamsport

Współpracujemy z

Park Tenisowy Olimpia

Europejskie Centrum Tenisa

PRO Tenis Toruń

Gdańska Akademia Tenisowa

Kamsport

Pomarańczowa Ciuchcia

TENES

NO STRESS

KT Błonia

Masters Mińsk Mazowiecki

KT Smecz Ursynów

Tenniscamps

sowa